Kērlinga akadēmijā jau trešais I līmeņa izlaidums

Šis 2012.gads Rudzīšu kērlinga klubā sākās ar nozīmīgu notikumu. Jau trešo reizi svinīgā atmosfērā kērlinga akadēmijas I līmeņa apmācības grupas audzēkņi saņēma apliecinājumus par sekmīgu kērlinga pamatu apguvi.


Šoreiz apmācību grupā bijām pieci un atskatoties uz mūsu kopīgi paveikto no septembra jāsaka, ka kursa noslēgumā bija liels gandarījums redzēt cik brīvi jau jūtaties uz kērlinga laukuma, nav vairs sākotnējās nedrošības, ir tikai vēlme pēc iespējas labāk izpildīt prasītos uzdevumus. Pašreiz vēl daudzas lietas nesanāk gluži kā vēlētos, bet ja turpināsiet strādāt, tad drīzumā Latvijā būs par dažiem augsta līmeņa kērlinga spēlētājiem vairāk. Viss ir Jūsu (Edgara, Evijas, Roberta, Artūra un Kārļa) pašu rokās!

Šoreiz izlaidumu nosvinējām ar miniturnīru, kurā akadēmijas jaunākie audzēkņi kopīgi ar pasniedzējiem izaicināja iepriekšējo gadu kērlinga akadēmijas audzēkņus. Rezultāti varbūt nebija pats svarīgākais, jo pats lielākais ieguvums bija jaukā atmosfēra un apziņa, ka mūs saista kopīga kērlinga spēles izpratne. Par sportisko pusi runājot par miniturnīra uzvarētājiem kļuva pieredzējušākie - Ievas Rudzītes komanda (Ieva, Dace, Antra, Juta), kas apliecināja, ka joprojām kērlingā ir liela nozīme pieredzei.
 
Īpašu paldies kluba un akadēmijas audzēkņu vārdā sakāms Rihardam un Sabīnei. Viņi bija tie, kuri paveica galveno organizatorisko un treniņu darbu šajā apmācību ciklā.Jānis Rudzītis
Rudzīšu kērlinga klubs

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji