Latvijas kērlinga čempionātā vadībā izvirzās Klubs A41 / Gulbis un NICOLL / Regža

Pēc nedēļas nogalē aizvadītajām Latvijas kērlinga čempionāta vīriešu konkurencē spēlēm, kopvērtējumā vadībā ir izvirzījušies Klubs A41 / Gulbis, kuri vienpadsmit aizvadītajās spēles ir guvuši deviņas uzvaras un šajā nedēļas nogalē nepiedzīvoja ne vienu zaudējumu. Ne tik veiksmīga šī nedēļas nogale izrādījās Jelgavas Kērlinga klubu pārstāvošajai komandai JUNKERS / Smilga, kura pēc svētdienas zuadējuma Jelgavas Kērlinga Klubs / Bušmanis, nokritās čempionāta kopvērtējumā no pirmās uz trešo vietu. Vislielāko kāpumu kopvērtējumā parādīja Sporta Klubs OB / Regža, kuri pēc uzvarām visās četrās spēlēs, kuras komanda aizvadīja šajā nedēļas nogalē, pakāpās no ceturtās uz otro vietu. Pēdējo, ceturto, play-off vietu, pēc vienpadsmit aizvadītām spēlēm dala Hanza Nekustamie Īpašumi / Trukšāns un Jelgavas Kērlinga Klubs / Bušmanis, kurus šķir tikai pēdējā akemens mērījuma (PAM) rezultāti.

Sieviešu konkurencē vadībā ir izvirzījusies Sporta Klubu OB pārstāvošā komanda NICOLL / Regža, kurai pēc sešām aizvadītām spēlēm ir piecas uzvaras un viens zaudējums. Otrajā vietā kopvērtējumā pēc nedēļas nogales spēlēm atrodas Jelgavas Kērlinga klubs / Staša-Šaršūne dāmas, kurām ir četras uzvaras un viens zaudējums, bet arī ir nospēlēts par vienu spēli mazāk. Kopvērtējuma trešajā un ceturtajā vietā atrodas divas Latvijas Kērlinga klubu pārstāvošas komandas – ar trīs uzvarām sešās spēlēs Latvijas Kērlinga klubs / Mača un ar divām uzvarām sešās spēlēs Latvijas Kērlinga klubs / Linde. Čempionāta kopvērtējumu noslēdz komanda Kērlinga Klubs Rīga / Pētersone, kuras vēl nav izcīnījušas nevienu uzvaru.

Noslēdzošās grupu apļa spēles tiks aizvadītas 2012. gada 18. un 19. februārī, kad arī tiks noskaidroti Latvijas kērlinga čempionātā play-off dalībnieki, kurš savukārt norisināsies 2012. gada 25. februārī. Latvijas kērlinga čempionāta uzvarētāji tiks noskaidroti 26. februārī, kad tiks aizvadītas finālspēles vīriešu un sieviešu konkurencē. Visas Lavijas kērlinga čempionāta spēles tiek aizvadītas Kērlinga Hallē, Biķernieku ielā 121h, Rīgā.

Latvijas kērlinga čempionāta uzvarētāji iegūst arī tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas kērlinga čempionātā, kurš 2012. gadā norsināsies Zviedrijas pilsētā Karlstādē no 7. līdz 15. decembrim. Sieviešu konkurences uzvarētājas arī izcīnīs tiesības, kā organizētājvalsts pārstāves, piedalīties 2013. gada Pasaules Sieviešu kērlinga čempionātā (World Womens Curling Championship 2013), kurš norisināsies Rīgā, Volvo Sporta Centrā, no 2013. gada 16. līdz 24. martam.

Pilns čempionāta spēļu grafiks ir pieejams šeit.

Visu speļu rezultātus ir iespējams apskatīt Latvijas Kērlinga asociācijas mājas lapā www.curling.lv. Aizvadīto spēļu rezultāti un kopvērtējums ir atrodami sadaļās„Čempionāti/Vīrieši” vai „Čempionāti/Sievietes”

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji