Ziņa no 2013. gada Pasaules sieviešu kērlinga čempionāta organizācijas komitejas

 

Kā jums, cienījamie www.curling.lv apmeklētāji, jau noteikti ir zināms, tad pagājušā gada septembrī tika apstiprinātas Latvijas kērlinga asociācijas tiesības organizēt 2013. gada Pasaules kērlinga čempionātu sievietēm. Šis ir patiešām liels gods Latvijas kērlingam, ka mēs pasaulē tiekam novērtēti un atzīti pietiekami, lai mums uzticētu organizēt un vadīt šo vispasaules kērlinga sabiedrībai tik nozīmīgo pasākumu. 2013. gada Pasaules čempionāts būs ne tikai iespēja noskaidrot kura ir spēcīgākā sieviešu kērlinga izlase, bet šī būs arī pēdējā iespēja pelnīt tik ļoti svarīgos Olimpiskās kvalifikācijas punktus. Papildus sportiskajiem Pasaules čempionāta aspektiem šī ir arī lieliska iespēja nest Latvijas vārdu uz vietām, kur par mums vēl nezin. Mēs, Latvijas Kērlinga asociācija, šo čempionātu uzskatām par lielāko novērtējumu darbam, ko jūs, Latvijas kērlingisti, esat veikuši pēdējos vienpadsmit gados, lai popularizētu kērlingu Latvijā un arī nestu Latvijas kērlinga godu pasaulē ar augsti paceltu galvu.

Uz doto brīdi Latvijas kērlinga asociācijas izveidotā 2013. gada Pasaules čempionāta organizatoriskā komiteja, kuras vadītājs ir Kārlis Smilga, nodarbojas ar čempionāta norisei nepieciešamo finanšu resursu piesaisti, sadarbības attīstību ar valsts un pašvaldību pārstāvjiem, čempionāta dalībnieku, viesu un Pasaules Kērlinga Federācijas pārstāvju naktsmītņu un transporta pakalpojumu nodrošināšanu, kā arī ar 2013. gada Pasaules kērlinga čempionāta norises vietas Rīgas popularizēšanu pasaules kērlinga sabiedrībā.

Vēlamies arī atgādināt, ka 2013. gada Pasaules čempionāta norise Rīgā dos iespēju Latvijas sieviešu izlasei, neatkarīgi no snieguma 2012. gada Eiropas čempionātā, piedalīties 2013. gada Pasaules čempionātā un tādā veidā iegūt iespēju piedalīties 2014. gada Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā. Lai spētu īstenot ieceres un sapņus par 2013. gada Pasaules čempionāta norisi Rīgā jau ir ieguldīts daudz darba, bet priekšā ir vēl vairāk paveicamu darbu. Tāpēc vēlamies lūgt atsaukties visus kas vēlas ziedot savu laiku un profesionālās iemaņas, lai mēs visi varētu būt lepni par to, ka mūsu valstī notiek šis nozīmīgais notikums un galvenais, lai mēs varētu būt īpaši lepni veidu un kvalitāti kādā noritēs pasaules čempionāts. Savu vēlmi palīdzēt organizatoriskos, sponsoru piesaistes vai vienkārši brīvprātīgo darbos lūdzam izteikt rakstot uz curling@curling.lv vai wwcc2013@curling.lv

 

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji