Latvija pakāpjas WCF rangā

 

Pēc Eiropas čempionāta noslēgšanās Pasaules Kērlinga federācija (WCF) ir publicējusi jaunāko dalībvalstu rangu. Kopvērtējumā ir iekļautas visas 46 WCF dalībvalstis un ranga punkti tiek piešķirti par sasniegtajiem rezultātitem sacensībās, kuras ir iekļautas WCF kalendārā.

2011. gadu Latvija, pasaules vīriešu komandu rangā, noslēgs 19. pozīcijā, kas ir par divām vietām augstāk nekā pērn. Vīriešu konkurences rangā izmaiņas nav pirmajās sešās pozīcijās, kur pirmo vietu vēl jo projām ieņem Kanāda. Vistuvāk „augšgalam” pozīcijas ir apmainījušas ASV un Francija, kura pēc kvalifikācijas uz 2012. gada Pasaules čempionātu ir pakāpusies uz septīto vietu. Vislielāko kāpumu ir piedzīvojusi Krievija, kura pēc šī gada kvalifikācijas uz Eiropas čempionāta A grupu ir piedzīvojusi trīs vietu kāpumu un tagad ieņem 16. vietu.

Sieviešu komandu rangā Latvija pēc Eiropas čempionāta arī ir piedzīvojusi divu vietu kāpumu, 2011. gadu noslēdzot 15. pozīcijā. Sieviešu konkurencē, salīdzinot ar 2010. gada sezonas noslēgumu, nav izmaiņu pirmajās vienpadsmit vietās. Itālija ir zaudējusi divpadsmito vietu Korejai un Čehijai un tagad atrodas tikai vienu vietu virs Latvijas. Vēl atzīmējams kāpumu ir viekusi Ungārija, kura pakāpjoties trīs vietas, noslēdz 2011. gadu 17. pozīcijā.

WCF vīriešu komandu rangs
WCF sieviešu komandu rangs

LKA ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks 
Atvainojos par kļūdu ar rangiem. Tagad visam vajadzētu būt OK!
2011-12-22 17:30:35
Linki ir uz vecajiem reitingiem....
2011-12-22 17:10:11

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji