Laipni lūgti mūsu jaunajās mājās!

Esiet sveicināti Latvijas kērlinga asociācijas jaunajā mājaslapā! 

"Kā vienmēr decembra sākumā Latvijas kērlingā ir daudz notikumu. Šis gads nav izņēmums. Pāri visam ir mūsu izlašu starts Eiropas čempionāta elites divīzijā un man ir gandarījums, ka mēs esam piederīgi Eiropas kērlinga elitei. Esam jau izcīnījuši uzvaras, esam piedzīvojuši sāpīgus zaudējumus, bet tas ir sports, neviens jau negaidīja, ka būs viegli. Arī šeit Latvijā esam izcīnijuši mazu uzvaru - vairāku mēnešu intensīvs darba darba rezultāts ir mūsu Latvijas kērlinga interneta mājas lapas jaunais veidols. Noslēdzies ir mūsu darba pirmais posms, esam pārveidojuši dizainu un uzlabojuši struktūru. Daudzas sadaļas vēl pašreiz ir izstrādes stadijā, plānojam, ka darbs varētu būt pilnībā pabeigts aprīlī - maijā, kad būs pabeigtas visu čempionātu, turnīru un izlašu sadaļas, kur būs atrodama arī visu iepriekšējo gadu informācija (komandas, rezultātu, kopvērtējums), kā arī visi publicētie jaunumi par attiecīgo sadaļu. Līdz Latvijas čempionātu sākumam būs arī online rezultāti un ja viss izdosies kā iecerēts, tad arī video no kērlinga halles. Lai mums visiem viss izdodas! Turam īkšķus par mūsējiem Maskavā!" Latvijas Kerlinga Asociācijas prezidents Jānis Rudzītis

Ceram, ka izrādīsiet sapratni un pacietību vēl kādu īsu laika sprīdi kamēr visas sadaļas tiks pieslēgtas un ieslēgtas. Par visām izmaiņām un jaunumiem kuri parādīsies www.curling.lv mājas lapā informēsim jūs savlaicīgi!

No jaunumiem kuri ietekmēs www.curling.lv lietotājus jau no šodienas - būs pieejamas aktuālākas bildes no turnīriem un sacensībām un komentarus turpmāk varēs atstāt tikai reģistrēti lietotāji, tā kā visi uz reģistrācijas sadaļu!

Pievienojos apsveikumiem! :) p.s. Galvenais, lai pašam Normundam nav pretenziju :)
2011-12-06 13:15:28
Normundam galva pazūd, parādās!!!:)))
2011-12-06 12:54:42
Beidzot mums ir forša mājas lapa! Paldies!
2011-12-06 11:39:24

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji