Ziemassvētku kauss aizceļo uz Krieviju
Par Ziemassvētku kausu cīnījās divpadsmit komandas no Krievijas, Lietuvas un Latvijas. Pēc pirmo trīs spēļu rezultātiem turnīra tabulā blakus esošie komandu pāri svētdien tikās finālspēlē.

Izšķirošajā spēlē par 1. un 2. vietu sacentās Krievijas komanda „Crazy pigs” (skips Aleksejs Gorjunovs, Tatjana Lukina, Andrejs Azarkevičs) un Lietuvas komanda „DE- ARCH” (skips Arunas Skrolis, Paulius Kamarauskas, Arturas Smaliukas, Donatas Laucius). Pārāka izrādījās apvienotā Kaļiņingradas un Maskavas spēlētāju komanda, tādējādi iegūstot gan Ziemassvētku kausu, gan tradicionālo Ziemassvētku turnīra balvu – cūkas šņukuru, gan SIA „Dendrolight” dāvanas.

Par trešo vietu turnīrā cīnījās Ventspils kērlinga kluba junioru komanda „Ice Storm” (skips Sandis Krists Puriņš, Valters Berķis, Jānis Visvaldis Lazukins) un otra Lietuvas sporta kluba „Snaikas” komanda „Sorainen” (Gytis Malinauskas, Karolis Doniela, Vilma Parčiauskaitė, Justė Grizickaitė, Vytis Kulakauskas). Cīņa izvērtās sīva, līdz pat spēles pēdējam endam, un šoreiz pārāki tomēr bija pieredzējušākie Lietuvas kērlingisti. Neskatoties uz zaudējumu, Ventspils kērlinga klubam ir patiess prieks par mūsu jauno kērlingistu atzīstamo panākumu – 4.vietu turnīrā.

Kā jau ierasts Ventspils turnīros, interesenti turnīra spēļu norisei varēja sekot līdzi „on-line” režīmā Ventspils kērlinga kluba mājaslapā www.ventcurling.lv, kur arī patlaban var iepazīties gan ar turnīra kopvērtējuma tabulu, gan visu spēļu rezultātiem.

Ventspils kērlinga klubs pateicas par sadarbību un finansiālo atbalstu SIA „Olimpiskais centrs ”Ventspils”” un Ventspils pilsētas pašvaldības iestādei „Sporta pārvalde”, turnīra atbalstītājiem - AS „Diāna”, SIA „Arbo”, SIA „Pilsbūve” un SIA „Woodlim”, kā arī Latvijas kērlinga asociācijai un personīgi Gintam Caunem par iespēju izmantot specializēto kērlinga ledus sagatavošanas tehniku un aprīkojumu.

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji