Amatieru līgas 1. pomā uzvar pieredze
Sestdien, 2. oktobrī, septiņas komandas tikās Amatieru līgas pirmajā posmā, kur katra aizvadīja divas spēles.

Komanda BERZ! šoreiz bija savākusi pietiekami pieredzējušu sastāvu (Dzintars Bērziņš, Aivars Gulbis, Jurijs Kovešņikovs, Ģirts Romanovskis), bet nelielā treniņu un spēļu prakse radīja bažas, vai komanda spēs parādīt savu labāko sniegumu. Tomēr, kā saka, meistarība nerūs un tika izcīnītas divas pārliecinošas uzvaras - 15:1 pret Stoneflakes (skips Maija Ļaksa) un 10:2 pret Akords (skips Bruno Bārzdainis).

Tikpat veismīga šī diena bija arī komandai Pārtija (Jānis Vonda, Zanda Priste-Vonda, Antra Zvane, Juta Štatova). Jāņas Vondas pieredze kopā ar Rudzīša Kērlinga akadēmijas meiteņu azartu arī deva rezultātu - 11:4 pret VOMAI (Latvijas ratiņkrēslu izlase) un 15:7 pret Stoneflakes.

Anša Regžas mēģinājums savākt 2003. gada Latvijas vīriešu čempionu komandu izdevās tikai daļēji - faktiski tika izveidota 2005. gada komanda. No 2003. gada ierindā bija tikai Ansis un Jānis Bāliņš, kuriem palīdzēja Aivars Purmalis un Dins Pētersons. Sabotieri (skips Rihards Jeske) tika pieveikti ar 17:2 un Akords ar 10:4.

Vienu uzvaru divas spēlēs izcīnīja komanda VOMAI, bet pārējiem šoreiz divi zaudējumi.

Amatieru līgas 2. posms notiks 30.-31. oktobrī. Dalību tajā jau apstiprinājušas Latvijas čempiones Nicoll, ratiņkrēslu izlase VOMAI un Bruno Bārzdaiņa Akords.

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji