Svētdienas rītā Ventspilī startēs desmitais pilsētas čempionāts kērlingā
Šoruden, tāpat kā pērn, čempionātā startēs astoņas komandas. Izmaiņas salīdzinājumā ar pagājušo sezonu ir ļoti mazas - komanda „33 minūtes” ir nedaudz mainījusi sastāvu un pārtapusi par „33 +”. Startam gatava ir pilsētas čempionvienība „Pērles” un ilggadējās kluba komandas „Arbo”, „IceShark”, „Lavīna” un „CO-2”. Tāpat kā iepriekšējā čempionātā startēs divas jauniešu komandas – puišu komanda „Ice Storm” un meiteņu komanda „QUATTRO”, kam stabilitātei esam piesaistījuši arī spēlētāju ar lielu pieredzi.

Čempionāta izspēles kārtība saglabāta tāda pat, kā pagājušogad - visas komandas spēlēs vienā līgā, aizvadot divus pilnus spēļu apļus. Pirmais aplis noritēs līdz decembrim, bet otrais aplis tiks aizvadīts 2012.gada pirmajos mēnešos. Atbilstoši divu apļu (14 spēles katrai komandai) rezultātiem, labāko komandu četrinieks čempionāta finālā cīnīsies par medaļām, bet pārējās komandas „mazajā finālā” sacentīsies par maksimāli iespējamo augstāko – piekto vietu turnīra tabulā. Izšķirošās spēles, tāpat kā iepriekšējā čempionātā, tiks izspēlētas pēc „Page play-off” principa. Viena izmaiņa gan ir atzīmējama – par uzvaru tiks piešķirti 3 punkti, līdzšinējo 2 vietā, par neizšķirtu un zaudējumu - bez izmaiņām (1un 0 punktu).

Jāpiezīmē, ka abas kluba jauniešu komandas, izmantojot Latvijas kērlinga asociācijas projektu konkursā piešķirto finansējumu, septembrī un oktobrī apmeklēja speciālu apmācību kursu Arta Zenteļa kērlinga skolā Kērlinga hallē. Čempionāta organizatori cer, ka arī pārējās komandas ir labi sagatavojušās startam, un cīņas par Ventspils 10. čempiona titulu izvērtīsies patiesi aizraujošas un sīkstas.

Lai laba spēle!

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji