Sestdien sāksies Latvijas kērlinga čempionāts jauktajiem pāriem

Šis būs jau piektais Latvijas kērlinga čempionāts jauktajiem pāriem un šogad savu dalību ir pieteikuši divreiz vairāk pāru nekā 2010. gada čempionātā, kurā piedalījās vien četras komandas. Lielāks komandu skaits sola šogad aizraujošu jaukto pāru čempionāta izcīņu. Dalību 2011. gada čempionāta jau ir apstiprinājuši visi pagājušā čempionāta medaļnieki, 2010. gada jaukto pāru čempioni L. Caune un G. Caune (Latvijas Kērlinga Klubs), gan sudraba godalgas ieguvēji E. Regža un R. Freidensons (Sporta Klubs OB) un arī bronzas ieguvēji A. Regža un D. Regža (Sporta Klubs OB). 2011. gada čempionātā piedalīsies arī Rudzīšu Kērlinga Klubu pārstāvošie pāri S. Vīksne/R. Jeske, D. Zīle/E. Vilcāns un R. Lubarte/A. Veidemanis. Jelgavas Kērlinga Klubu pārstāvēs K. Smilga/V. Smilga un U. Ģērmane/M. Trukšāns.

Latvijas kērlinga čempionātā jauktajiem pāriem komandas katra ar katru aizvada vienu spēli. Labākās četras komandas kvalificējas finālturnīram. Finālturnīrs tiek aizvadīts pēc play-off sistēmas (četrām komandām) – pusfināli 1 – 4 un 2 – 3. Vienāda punktu skaita gadījumā, kad tiek noskaidrotas komandas – kas kvalificējas finālturnīram, tiek organizētas papildus spēles saskaņā ar čempionāta apstiprināto grafiku. Visas spēles sastāv no astoņiem endiem ar laika limitu 46 minūtes katrai komandai. Ja spēles rezultāts pēc pēdējā enda ir neizšķirts, tad tiek izspēlēts viens vai vairāki ekstra endi – līdz uzvarētāja noskaidrošanai.

Čempionāts norisināsies 2011. gada 22., 23. un 29. oktobrī. Pirmās čempionāta spēles ir paredzētas 22. oktobra pulksten 8:30. Finālspēles un pārspēles, ja tādas nepieciešamas ir paredzētas 30. oktobrī.

Spēļu grafiks ir pieejams šeit.

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji