Rīgā notiks 2013. gada Pasaules Čempionāts Kērlingā sieviešu komandām
Pasaules Kērlinga Federācijas prezidente Keita Kaitness: „2013. gada Sieviešu Pasaules Čempionāta Kērlingā piešķiršana Rīgai ir nozīmīgs brīdis kērlinga vēsturē. Šī būs pirmā reize, kad Pasaules Čempionāts Kērlingā norisināsies Baltijas reģionā. Desmitgadē, kas ir pagājusi kopš Latvija piebiedrojās Pasaules Kērlinga Federācijai, Latvija ir izrādījusi uzticību mūsu sporta attīstībai un sasniegusi lieliskus rezultātus sacensībās. Mēs ar nepacietību gaidām iespēju strādāt kopā ar Latvijas partneriem, lai noorganizētu pasaules līmeņa sacensības šajā reģionā.”

Latvijas Kērlinga Asociācijas prezidents Jānis Rudzītis: „Latvijas Kērlinga Asociācijas un visas Latvijas kērlinga sabiedrības vārdā es vēlos pateikties Pasaules Kērlinga Federācijai par to, ka tā ir izvēlējusies Rīgu kā 2013. gada Pasaules Čempionāta Kērlingā sieviešu komandām norises vietu. Tas ir liels gods Latvijai un apliecinājums progresam kādu kērlings ir piedzīvojis mūsu valstī. Latvijas kērlinga īsajā vēsturē jau ir bijuši daudz spilgti brīži un mēs kopīgi strādāsim, lai padarītu 2013. gada Pasaules Čempionātu Kērlingā sieviešu komandām par spilgtu notikumu pasaules kērlinga kalendārā. Mēs vēlamies ielūgt visus, kam kērlings ir kas vairāk kā sports, apciemot Latviju 2013. gadā un redzēt pasaules labāko komandu spēles, kā arī apciemot Latvijas galvaspilsētu Rīgu, novērtējot tās vēsturi, unikālo arhitektūru un viesmīlību.”

Rīgā 2013.gada martā divpadsmit pasaules labākās sieviešu kērlinga nacionālās izlases cīnīsies par pasaules čempiona titulu, kā arī pelnīs punktus, lai kvalificētos uz 2014. gada ziemas Olimpiskajām Spēlēm Sočos, Krievijā.

2012. gada Ford Pasaules Čempionāts Kērlingā sieviešu komandām norisināsies no 17. līdz 25. martam Kanādā, Lethbridžā, Albertas provincē, kamēr Pasaules Čempionāts Kērlingā vīriešu komandām notiks Šveices pilsētā Bāzelē no 31. marta līdz 8. aprīlim. Vairāk informācija par šīm sacīkstēm ir pieejama WCF mājaslapā.


  • Preses relīze Latviešu valodā


  • Preses relīze angļu valodā

  • Ģenerālsponsori

    Atbalstītāji