Ondulat kausu izcīna Rīgas roņi
Svētdien, 26. jūlijā, noslēdzās trīs dienas ilgušais turnīrs, kurā piedalījās komandas no 11 valstīm. Cīņa par Ondulat kausu un sudraba gredzeniem noritēja starp divām Latvijas spēcīgākajām komandām – Rīgas roņiem un Junkers. Spēles pirmā puse aizritēja punkts punktā (2:2 pēc četriem endiem), bet turpinājumā pilnībā dominēja roņi, izcīnot panākumu ar 9:2. Šis bija viņu trešais fināls Ondulat kausā, bet tikai pirmā uzvara.

[img 1][/img]Pēc vienīgā zaudējuma turnīrā Junkers ieņēma vien trešo pozīciju, jo pēc papildrādītājiem kopvērtējumā pie otrās vietas tika Schabernack. Cīņā par Onduline kausu pārāki izrādījās Hanza Nekustamie Īpašumi, bet Jelgavas Domes kausu izcīnīja Ucc.Elit no Somijas.

Šogad turnīrā startēja 30 komandas no Latvijas, Krievijas, Šveices, Skotijas, Andoras, Somijas, Spānijas, Dānijas, Igaunijas, Lietuvas un Polijas. Komandas tika sadalītas trīs apakšgrupās pa 10 komandām un apakšgrupā aizvadīja 3 spēles pēc Schenkel sistēmas (stiprākie spēlē ar stiprākajiem, vājākie ar vājākajiem).

[img 2][/img]10 spēcīgākās komandas no visām trijām grupās aizvadīja vēl divas cīņas par Ondulat kausu, nākamās 10 komandas cīnījās par Onduline kausu, bet 10 vājākās komandas sacentās par Jelgavas Domes kausu.

Rīgas roņu sastāvs: Ritvars Gulbis, Aivars Avotiņš, Ainārs Gulbis, Normunds Šaršūns.

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji