Ondulat kausu 2008 izcīna Junkers
No 25. līdz 27. jūlijam starptautiskajā kērlinga turnīrā „Ondulat Cup 2008”, kas jau septīto reizi tika rīkots Jelgavas ledus hallē, 30 komandas cīnījās par galveno balvu – Ondulat kausu un sudraba gredzeniem. Līdzās pašmāju sportistiem šogad turnīrā startēja dalībnieki no Andoras, Austrijas, Dānijas, Igaunijas, Krievijas, Lietuvas, Norvēģijas, Polijas, Skotijas, Slovākijas, Somijas, Spānijas, Šveices, Vācijas un Velsas

Vispirms komandas aizvadīja pa trīs apakšgrupu spēlēm, un pēc uzrādītajiem rezultātiem tika sadalītas zelta, sudraba un bronzas grupā, kur izspēlēja vēl divas cīņas.

Vispārliecinošāk turnīru aizvadīja komanda Junkers no Latvijas (Kārlis Smilga, Jānis Laizāns, Artis Zentelis, Roberts Krusts, Jānis Klīve), kas spēja uzvarēt visās trijās apakšgrupas spēlēs, kā arī abās zelta grupas spēlēs.

Otro vietu izcīnīja Somijas un Polijas apvienotā komandas UPN (Markku Uusipaavalniemi, Matti Tuhkanen, Marija Klus, Joni Ikonen), kas piecās spēlēs izcīnīja četras uzvaras un reizi cīnījās neizšķirti, bet trešā vieta tika CC Adelboden komandai (Rudi Hari, Christian Durtschi, Reto Mueller, Karin Durtschi) no Šveices, kas zaudēja tikai turnīra uzvarētājiem un reizi cīnījās neizšķirti.

Par sudraba grupas uzvarētājiem kļuva CC Basel-Regio (Martin Thummel, Christian Herzog, Roland Mueggler, Andreas Oestreich) no Šveices, bet bronzas grupā uzvarēja komanda Aurum (Ieva Cielava, Rasa Lubarte, Elēna Kāpostiņa, Līga Caune, Iluta Linde) no Latvijas.

Aldaris šautriņu mešanas turnīrā uzvarēja Peter Landgren no Somijas, otrajā vietā atstājot Andreas Oestreich no Šveices. Savukārt gaļas cepšanas sacensībās uzvarēja komanda Jelgavas komanda Sudrabakmens.

Kopvērtējums
Zelta grupa, Ondulat kauss: (punkti, endi, akmeņi)
1. Junkers (Latvija) 10-18-37
2. UPN (Somija, Polija) 9-20-35
3. CC Adelboden (Šveice) 7-22-44
4. FORCE (Latvija) 7-22-38
5. Cocktail International (Skotija, Krievija, Spānija, Dānija, Somija) 7-20-38
6. B4 (Austrija) 6-22-32
7. Puhastusimport (Igaunija) 6-21-31
8. Team Pastori (Somija) 6-21-29
9. SCANDAL (Skotija, Andora, Dānija) 6-18-28
10. JKK Juniori (Latvija) 5-17-28

Sudraba grupa, Onduline kauss:
1. CC Basel-Regio (Šveice) 8-20-42
2. Respect (Latvija) 6-20-30
3. Sudrabakmens (Latvija) 6-19-37
4. Team Oppdal (Norvēģija) 6-19-33
5. Ondulat B (Latvija) 6-18-30
6. Redmars (Latvija) 5-19-33
7. Nicoll (Latvija) 5-16-24
8. Moscow Stars (Krievija, Igaunija, Latvija) 4-17-29
9. Rokāde (Latvija) 2-15-30
10. VHCC (Somija) 2-15-28

Sudraba grupa, Jelgavas Domes kauss:
1. Aurum (Latvija) 6 18 26
2. Pērles (Latvija) 4 18 30
3. ICE (Latvija) 4 17 28
4. CC Poprad (Slovākija) 4 16 28
5. GP & Thong
(Velsa, Vācija, Spānija) 4 16 27
6. Moscow (Krievija, Latvija) 3 15 24
7. X 4 (Lietuva) 3 10 20
8. VIVA (Latvija) 2 14 28
9. Cocktail World
(Spānija, Skotija, Krievija) 1 12 20
10. Jazz (Latvija) 0 12 15

Piedāvājam noskatīties arī nelielu video klipu no šogad notikušā kērlinga turnīra



Ģenerālsponsori

Atbalstītāji