Ondulat Cup 2011 ieguvēji ir Ucc.Elit komanda
Svētdien ar apbalvošanas ceremoniju ir noslēdzies Ondulat Cup 2011 kurā piedalījās 30 komandas no 11 valstīm, tai sakitā Latvijas, Krievijas, Somijas, Igaunijas, Zviedrijas, Baltkrievijas, Skotijas, Lietuvas, Andoras, Šveices un Kanādas. Uzvaru Zelta Grupā un Ondultat Cup 2011 kopvērtējmā spraigā un azartiskā cīņā ar minimālu pārsvaru pār SKA (Yana Nekrasova, Mariya Duyunova, Natalya Evert, Olesya Glushenko, Svetlana Filchakova) meitenēm no Krievijas izcīnījuši Ucc.Elit (Timo Kauste, Yrjo Franssila, Jorma Venaelaeinen, Olli Malmi) no Somijas. Godpilnā trešā vieta šogad Rīgas Roņiem (Ritvars Gulbis, Ainārs Gulbis, Normunds Šaršūns, Aivars Avotiņš).

Sudraba Grupā pirmā vieta Team Medved (Vladimir Jakovlev, Alexander Orlov, Anton Porotikov, Pavel Kolobuhov) no Krievijas, otrā vieta mix komandai no Somijas Aremaria MIX (Erkki Lill, Maile Molder, Harri Lill, Kaja Liik-Tamm) un trešo vietu izcīnija komanda Predators (Bruno Bārzdainis, Jānis Vonda, Aija Bārzdaine, Zanda Prista Vonda) no Latvijas.

Bronzas Gupā triumfēja Hanza Nekustamie Īpašumi (Mārtiņš Trukšāns, Sandris Buholcs, Jānis Rudzītis, Didzis Pētersons) no Latvijas, otro vietu ieguva komanda Vivat (Ineta Mača, Elēna Kāpostiņa, Rasa Lubarte, Ieva Rudzīte, Artis Zentelis) un trešajā vietā palika patiesi starptautiskā komanda Smart Cocktial (Brian Gray, Andrew Ferguson-Smith, Anna Terekhova, Ekaterina Yakovleva) no Skotijas, Andoras un Krievijas.

Liels paldies Ondulat Cup atbalstītajiem Ondulat, Ondulaine un Jelgavas Domei, kā arī viesiem dalībniekiem un skatītājiem kuri padara šos vasaras kērlinga svētkus par tik īpašu notikumu mums visiem jau 10. gadu.


Kopvērtējums Zelta grupā (punkti/endi/akmeņi)
1. Ucc.Eltit 9 17 29
2. SKA 8 24 43
3. Rīgas Roņi 8 23 40
4. Junkers 8 20 35
5. Brigāde 8 19 44
6. Ondulat B 6 22 45
7. Storm 6 20 33
8. Vectēvi 6 20 28
9. IceProof 4 19 39
10. Kiko 4 16 28

Kopvērtējums Sudraba grupā (punkti/endi/akmeņi)
1. Team Medved 8 16 34
2. Aremaria MIX 7 19 38
3. Predators 6 19 31
4. Harjavalta 6 15 34
5. Full Four 5 19 37
6. Pērles 5 16 27
7. Sabotieri 5 15 24
8. Koenig C.C. 4 14 39
9. Ledenes 3 18 29
10. Ice Sharks 2 18 25

Kopvērtējums Bronzas grupā (punkti/endi/akmeņi)
1. Hanza Nekustamie Īpašumi 6 20 32
2. Vivat 5 17 32
3. Smart Coctail 4 18 31
4. Aurora 4 16 24
5. Crazy Pig 4 16 20
6. Milk 2 16 23
7. Summers Storm 2 14 17
8. Zebiekstes 2 13 23
9. CC Langnau 2 13 23
10. Crystal 1 11 15

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji