Noslēdzies Riga Open 2011

Pagājušajā nedēļas nogalē, 16., 17. un 18. septembrī, Rīgā, Kērlinga Hallē norisinājās kārtējais starptautiskais kērlinga turnīrs Riga Open 2011 kurā šogad triumfēja Igaunijas MIX izlase (Erkki Lill, Maile Mölder, Harri Lill, Kaja - Liik Tamm), finālā pārliecinoši, ar rezultātu 9-1, uzvarot komandu Milk (Iluta Linde, Una Grava-Ģērmane, Maija Prozoroviča, Kitija Zaķe).

Riga Open 2011 bija pulcējis spēcīgus konkurentus no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas un Baltkrievijas. Konkurentu spēku samēra vienlīdzība pierādījās pēc grupu spēļu apļa, kad pēc trīs aizvadītajām spēlēm, piecām no astoņām komandām rezultātu ailīte bija ierakstīts 2 uzvaras un viens zaudējums.

Vislielāko intrigu sagādāja A grupa, no kuras pateicoties labākiem Last Stone Draw (LSD) rezultātiem, vietu pusfinālā izcīnīja Latvijas Sieviešu izlase un Team KG Pettersson no Zviedrijas aiz sevis atstājot Lietuvas Vīriešu izlasi, kurai nācās samierināties ar iespēju cīnīties par 5. – 8. vietu. Savukārt no B grupas, kurā jau apļa spēlēs starp abiem fināla dalībniekiem tika aizvadīts pirmais duelis, ar divām uzvarām un vienu zaudējumu uz pusfināla spēlēm izvirzījās Igaunijas MIX izlase un komanda Milk.

Svētdienas rītā tika aizvadīti pusfināli, kuros Igaunijas MIX izlase ar rezultātu 7 – 1 uzveica Team KG Pettersson un komanda Milk ar gandrīz tik pat pārliecinošu rezultātu, 7 – 3, pārspēja Latvijas Sieviešu izlasi tādejādi paverot sev iespēju revanšēties par piedzīvoto zaudējumu grupas spēlēs, bet Igaunijas MIX izlase uz svētdienas izslēgšanas spēlēm bija noskaņojusies nopietni un tika svinēta uzvara ar ļoti pārliecinošu rezultātu 9 – 1. Spēlē par trešo vietu Latvijas Sieviešu izlase piekāpās Team KG Pettersson ar rezultātu 7 – 1.
 

  • Visu spēļu rezultāti pieejami šeit.

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji