Noslēdzas kērlinga čempionāta otrais aplis
Sestdien un svētdien tiks aizvadītas Latvijas kērlinga čempionāta izšķirošās otrā apļa spēles. Labākās četras komandas turpinās cīņu finālturnīrā, pārējām komandām čempionāts beigsies.

Vīriešu konkurencē vietu labāko četriniekā nodrošinājuši [t]Rīgas roņi[/t] (9 uzvaras un 1 zaudējums) un [t]Ondulat B[/t] (7-3). Dalītu trešo vietu pašlaik ieņem [t]Hanza nekustamie īpašumi[/t] un [t]Junkers[/t] (6-3), bet [t]Force[/t] (4-6) ir iespējas iejaukties cīņā par pufinālu. Lai tā notiktu, [t]Force[/t] spēlētājiem pašiem jāuzvar atlikušajās divās spēlēs un jācer, ka [t]Hanza nekustamie īpašumi[/t] vai [t]Junkers[/t] piedzīvos zaudējumus visās trijās atlikušajās spēlēs.

Teorētiski smagākas spēles priekšā ir [t]Hanza nekustamie īpašumi[/t], kuriem jātiekas gan ar čempionāta līderiem [t]Rīgas roņiem[/t], gan sīvākajiem konkurentiem [t]Force[/t] un [t]Junkers[/t].

Lai gan divas komandas jau ir nodrošinājušas vietu finālurnīrā, svarīgi komandām ieņemt kādu no pirmajām divām vietām. Turnīra izspēles kārtība paredz, ka finālturnīrā vispirms savā starpā tiekas apļa turnīra pirmās divas vietas. Šīs spēles uzvarētājs uzreiz iekļūst finālā, savukārt zaudētājs aivada spēli ar trešās un ceturtās komandas savstarpējās spēles uzvarētāju, lai noskaidrotu otru finālistu. Pašlaik pirmās divas vietas var ieņemt jebkura no četrām līderkomandām.

Sieviešu konkurencē cīņas ir ne mazāk spraigas. Arī tur divas komandas – [t]Vivat[/t] (7 uzvaras un neviens zaudējums) un [t]Nicoll[/t] (5-2) jau ir nodrošinājušas vietu četriniekā, bet par atlikušajām divām vietām cīnās [t]Ledenes[/t] (4-3), [t]Milk[/t] (4-3) un [t]Zebiekstes[/t] (2-6). Pēdējām gan jāuzvar abas atlikušās spēles pret [t]Respect[/t] un [t]Milk[/t], kā arī jācer uz sāncenšu neveiksmēm.

Kā kārtas svarīgāko spēli gribētos izcelt abu līderkomandu – [t]Vivat[/t] un [t]Nicoll[/t] – savstarpējo spēli, kas notiks sestien, 19 februārī, pulksten 18. Vivat līdzšinējās septiņās spēlēs nav piedzīvojušas nevienu zaudējumu, pēdējās spēles aizvadot arvien pārliecinošāk. Savukārt Nicoll, sezonu iesākušas ne visai pārliecinoši, pēdējās spēles aivada arvien drošāk. Pirms finālturnīra šī būs laba iespēja salīdzināt spēkus. Pirmajā aplī ar 8:3 pārākas bija [t]Vivat[/t] spēlētājas, un arī šoreiz viņas jāuzskata par spēles favorītēm.

Visas spēles tiek aizvadītas Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h. Ieeja bez maksas.

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji