Nedēļas nogalē Rīgā notiks Baltijas kauss kērlingā 2011
Piektdien, 15. aprīlī, pulksten 8 sāksies „Baltijas kauss 2011” pamatturnīra spēles. Pulksten 10 notiks oficiālā atklāšanas ceremonija, bet pēc tam spēles turpināsies līdz pat pulksten 23.

Sestdien, 16. aprīlī, turpināsies pamatturnīra spēles no pulksten 8 līdz 20:30, bet pulksten 21 tiks aizvadītas pusfināla spēles sievietēm.

Svētdien, 17. aprīlī, pulksten 9 tiks aizvadīta cīņa par piekto vietu vīriešu konkurencē, pulksten 11:30 tiks aizvadītas bronzas medaļu spēles vīriešiem un sievietēm, savukārt fināliem būs iespējams sekot pulksten 14:30. Noslēguma ceremonija un apbalvošana paredzēta uzreiz pēc finālspēlēm ap pulksten 17.

Baltijas kausa pilns kalendārs, komandu sastāvi un cita informācija pieejama sacensību mājaslapā www.curlingbaltic.com. Sacensību laikā mājaslapā tiešsaistē būs iespējams sekot līdzi arī rezultātiem.

Baltijas kauss kērlingā tiek rīkots jau sesto gadu pēc kārtas, un tajā tiek aizcinātas piedalīties Baltijas jūrai pugulošo valstu komandas. Šīs ir lielākās reģionālās sacensības pēc Eiropas čempionāta. Iepriekšējos divus gadus sacensības tika rīkotas Somijā.

Šogad Latvijas Kērlinga asociācijas rīkotās sacensības notiks Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h ar Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu.


PAMATTURNĪRA DALĪBNIEKI:
Vīriešiem:
Igaunija (skips Martin Lill)
Latvija 1 (skips Ansis Regža)
Latvija 2 (skips Kārlis Smilga)
Latvija 3 (skips Mārtiņš Trukšāns)
Lietuva (skips Tadas Vyskupaitis)
Krievija (skips Alexander Orlov)

Sievietēm:
Igaunija (skips Kristiine Lill)
Latvija 1 (skips Ineta Mača)
Latvija 2 (skips Iluta Linde)
Latvija 3 (skips Iveta Staša-Šaršūne)

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji