Kērlingistiem vēl divas uzvaras, dāmām zaudējumi
Latvijas dāmu izlasei dienas pirmajā spēlē stājās 2006. gada Eiropas čempiones no Krievijas. Nonākušas zaudētājos 0:2 pēc trīs endiem, mūsu spēlētājas līdz pārtraukumam spēja rezultātu līdzsvarot – 2:2. Turpinājumā gan punktus guva tikai Krievijas komanda, un piedzīvots nepatīkams zaudējums 2:9.

Otrajā spēlē pret Šveici cīņa notika punkts punktā. Neskatoties uz mājinieču daudzajiem tituliem (divas sudraba medaļas Olimpiskājās spēlēs un divi Eiropas čempionu tituli ir tikai daži no tiem), tikai septītajā endā šveicietēm izdevās izcīnīt divus punktus uz ko latvietes atbildēja ar vienu punktu – 4:5. Astotais ends gan izšķīra visu spēli – vēl trīs punkti Šveicei un Latvijai zaudējums ar 4:8. Līdzšinējās četrās spēlēs Latvija izcīnījusi vienu uzvaru, kas dod dalītu septīto vietu desmit komandu konkurencē.

Savukārt pie diviem panākumiem tikusi Latvijas vīriešu izlase. Vispirms ar 11:5 pārliecinoši tika pāspēta Baltkrievija, bet dienas otrajā spēlē ar 5:2 pārspēta Īrija. Jau spēles sākumā izdevās izcīnīt divu punktu pārsvaru, bet līdz pārtraukumam īri panāca izlīdzinājumu 2:2. Turpinājums gan krietni sekmīgāks mūsu spēlētājiem, trīs endos pēc kārtas izcīnot pa punktam. Pēdējie divi endi tika aizvadīti no aizsardzības, nevienai no komandām punktus neizcīnot.

Ar trīs uzvarām trīs spēlēs mūsu puiši ir kļuvuši par vienīgajiem B1 grupas līderiem. Lai kvalificētos pusfinālam, komandai jāiekļūst starp grupas divām labākajām vienībām.

Rīt abām Latvijas komandām jāaizvada vēl pa divām spēlēm. Dāmas pulksten 12 tiksies ar Skotiju un pulksten 21 ar Norvēģiju. Savukārt puišiem pulksten 9 paredzēta spēle pret Bulgāriju un pulksten 17 pret Velsu. Spēle pret Bulgāriju, visticamāk, nenotiks, jo komanda nav ieradusies čempionātā. Neoficiāla informācija liecina, ka komanda pa ceļam uz čempionātu iekļuvusi autoavārijā.