Rīgas roņi turpina uzvaru sēriju
Sestdienas vakara spēlē Latvijas čempioni [t]Rīgas roņi[/t] ar vieniem no sīvākajiem sāncenšiem [t]Junkers[/t]. Lai gan roņi nebija zaudējuši jau 16 Latvijas čempionāta spēlēs pēc kārtas un pretinieki bija pārspēti pēdējās 7 savstarpējās spēlēs, varēja paredzēt spraigu cīņu.

Jau ar pirmo endu spēle ritēja punkts punktā, nedodot pretiniekam iespēju izcīnīt vairāk par vienu punktu kādā endā. Pēc pirmajiem diviem endiem tablo vēstīja 1:1. Trešajā endā rīdzinieki neizmantoja iespēju izcīnīt divus punktus un spēles vidū saglabājās līdzsvars – 2:2.

Pēc pārtraukuma [t]Junkers[/t] spēlētāji piespieda pretiniekus kļūdīties un izvirzījās vadībā ar 3:2. Nākamajā endā gan [t]Rīgas roņi[/t] sagādāja atbildes triecienu un izvirzījās vadībā ar 4:3. Tikai neveiksme pēdējā metienā liedza izcīnīt uzreiz četrus punktus.

[t]Junkers[/t] kļūda septītā enda pēdējā metienā ļāva roņiem palielināt pārsvaru līdz 6:3 un šķita, ka spēles uzvarētājs jau skaidrs. Tomēr rīdzinieku kļūdas pēdējos divos metienos deva iespēju jelgavniekiem atspēlēties, ko viņi arī izmantoja – 6:6.

Līdz ar to spēles uzvarētājs bija jānoskaidro ekstra endā. Situācija labvēlīgāk veidojās Junkers spēlētājiem līdz brīdim kad ar priekšpēdējo metienu [t]Rīgas roņu[/t] skips Ritvars Gulbis nogādāja savu akmeni tuvāk centram. Pretiniekiem neizdevās atkārtot roņu iespēto un uzvarētājs bija noskaidrots – [t]Rīgas roņiem[/t] 17. uzvara pēc kārtas Latvijas čempionātos.

Spēles turpināsies arī svētdien, 30. janvārī. Par pārējām nedēļas nogalē aizvadītajām spēlēm informēsim atsevišķi.

Visas spēles tiek aizvadītas Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h. Ieeja bez maksas.

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji