Jelgavā norisināsies Jubilejas 10. Ondulat Kauss
Kā jau katru gadu uz jūlija beigām ir pienācis laiks Ondulat Kausam. Par iespēju iegūt Ondulat, Onduline un Jelgavas domes kausu šogad cīnīsies 30 komandas no 11 valstīm, tai skaitā no Latvijas, Krievijas, Somijas, Igaunijas, Zviedrijas, Baltkrievijas, Skotijas, Lietuvas, Andoras, Šveices un Kanādas. Papildus iespējai uzspēlēt labu kērlingu ar labiem draugiem notiks tradicionālie pasākumi - Ekspresturnīrs šautriņu mešanā un „Kērlingistu Vakars”.

Pirmās dienas spēļu grafiks:
A grupā pirmās spēles sākums 29.jūlijā plkst. 8.00:
Junkers / LAT / - IceProof / LTU /
Hanza Nekustamie Īpašumi / LAT / - Ucc.Elit / FIN /
Ledenes / LAT / - CC Langnau / SUI /
Sabotieri / LAT / - Aurora / BLR /
Zebiekstes / LAT / - SKA / RUS /

B grupā pirmās spēles sākums 29.jūlijā plkst.10.30:
Ondulat B / LAT / - Full Four / CAN /
Brigāde / LAT / - Smart Cocktail / SCO, RUS, AND /
Vivat / LAT / - Crystal / BLR /
Vectēvi / LAT / - Team Medved / RUS, EST, SWE /
Ice Sharks / LAT / - Koenig C.C. / RUS /

C grupā pirmās spēles sākums 29.jūlijā plkst.13.00:
Rīgas Roņi / LAT / - Crazy pig / RUS /
Storm / LAT / - Summer Storm / SCO, SUI /
Milk / LAT / - Kiko / BLR /
Predators / LAT / - Harjavalta / FIN /
Pērles / LAT / - Arenaria MIX / EST /

Publicējam Anša Regžas ievadrakstu – uzrunu turnīra dalībniekiem


Neticami, bet fakts – Ondulat cup jau desmaitais gads!

Vēl pavisam nesen (pirms deviņiem gadiem :)), atgriežoties no kērlinga turnīra Sankt-Pēterburgā, domājām, ka arī mums Latvijā vajag šādu starptautisku turnīru, kurā varētu satikties kērlinga draugi no visas pasaules, lai jauki pavadītu nedēļas nogali, kopīgi uzspēlējot mūsu iecienīto spēli – kērlingu. Par turnīra norises laiku tika izvēlēta vasara, jūlija pēdējā nedēļas nogale, jo tad Latvijā ir viskarstākais laiks, kas kontrastē ar ledus vēsumu. Tāpat tas ir laiks, kad mūsu ārzemju ciemiņi var izmantot atvaļinājumus, lai apskatītu mūsu Latviju.

Visus šos gadus esam centušies turnīram piešķirt kādu papildus „odziņu”. Vai atceraties, ka turnīra ietvaros ir bijusi Latvijas – Krievijas mačsacīkste, individuālā kērlinga metienu konkurss, Latvijas – Igaunijas kērlingistu mačs basketbolā, skaistu meiteņu priekšnesumi ballītē, BBQ cepšanas sacensības, pēdējo gadu tradīcija – šautriņu mešanas sacensības un par turnīra „firmas zīmi” dēvētais salūts.

Esam centušies no sirds, lai turnīrā pavadītās trīs dienas paliktu jaukā atmiņā un sniegtu jums pozitīvu emociju lādiņu ikdienas gaitās.

Spriežot pēc tā, ka ir komandas un kērlingisti, kas piedalās atkārtoti, trešo reizi, piekto reizi un daži ir bijuši klāt pat visos turnīros, turnīrs ir izdevies un ierakstīts kērlingistu kalendāru blociņos. Šķiet, arī prestižs turnīram ir augsts, jo ir dzirdēts, ka Ondulat Cup sudraba gredzenus izcīnīt ir grūtāk nekā Latvijas čempionāta zelta medaļas :).

Prieks, ka pie mums ir viesojušies kērlingisti no 23 pasaules valstīm. Turnīrā spēlējuši gan Eiropas, gan pasaules čempionātu, gan Olimpisko spēļu medaļnieki. Ar savu klātbūtni turnīru ir pagodinājuši arī dažu valstu kērlinga federāciju prezidenti, amatpersonas un pat Eiropas Kērlinga federācijas prezidents.

Liels paldies visiem turnīra atbalstītājiem, sponsoriem par uzticību šim kērlinga notikumam. Kā arī draugiem, kas ikgadēji palīdz noorganizēt šīs kērlinga dienas. Un, protams, padies turnīra mājvietai „Sporta kompleksam Zemgale”, kas ir kā radīta šādu pasākumu organizēšanai.

Cerams, ka arī šogad laiks mūs lutinās un varēsim jauki pavadīt laiku, spēlējot kērlingu gadskārtējā turnīrā Ondulat Cup.

Labu spēli, labus akmeņus, jauku atpūtu,
turnīra organizatoru vārdā – Ansis.

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji