Jelgava Cup 2011
[img 1][/img]Pamostoties no rītiem nerodas iekšējs tukšums vai pat nolemtība par kaut ko nepaveiktu vai aizmirstu? Ticiet mums, tā nav tumšā gadalaika depresija! Mums ir zināms iemesls šīm sajūtām, bet pats svarīgākais – mums ir risinājums! Tieši tagad ir pienācis īstais brīdis – Jums ir jāpiesaka sava dalība Jelgava Cup 2011!

Redzat, uzreiz palika siltāk, gaišāk un kur nu vēl tas mazais gaismas stariņš, kas jau ir redzams tumšā ziemas tuneļa galā! Pagaidiet un Jūs redzēsiet kāda burvīga sajūta būs, kad nosūtīsiet pieteikumu!

Vai tas nav vienreizēji: 5 garantētas spēles no 29. aprīļa 2011 līdz 30. aprīlim 2011. gadā, Krājbankas ledus hallē, Jelgavā pēc Schenkel sistēmas, sadalot komandas 2 grupās un tikai par 225 EUR no komandas!

Nav iespējams aizmirst šos neatkārtojamos pasākumus, arī šoreiz Jūs gaidīs kērlings – vislabākajā šī vārda nozīmē, bankets 30. aprīlī (sestdien) vakarā ar neiztrūkstošām dziesmām un dejām, balvas un dāvanas dalībniekiem un uzvarētājiem kauss!

Pasteidzieties un sūtiet savus pieteikumus uz brunis@sailings.lv un www.curling.lv, kā arī neaizmirstiet nosūtīt dalības maksu uz A/S SWEDBANKA BRUNO BĀRZDAINIS LV96HABA0551019285284, jo tikai dalības maksa garantē jūsu dalību par visiem 100%! Pieteikties līdz 2011 gada 1.martam! Vietas ir tikai divdesmit, atvainojiet, vēl palikušas piecpadsmit!

Ja Jums ir nepieciešama viesnīca vai jebkāda cita palīdzība vai informācija par turnīru droši rakstiet viesnica@zemgale.lv vai zvaniet +37163007707 visa viesnīca uz šiem datumiem ir norezervēta līdz 1. martam, pēc tam brīvie numuri tiks atdoti citiem klientiem!

Nu redzat, nav jau nemaz tik slikta sajūta, ja zinām ko mēs visi darīsim 2011. gada aprīlī!

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji