Jaukto komandu čempionātā zināmi finālisti
Vienīgā čempionāta komanda, kas pagaidām visas piecas spēles aizvadījuši bez zaudējumiem ir SK OB MIX, kas līdz ar to A grupā ieņem pirmo vietu. Ar četrām uzvarām piecās spēlēs seko Trakās dienas.

Uz atlikušajām divām vietām, lai iekļūtu četriniekā pretendēja uzreiz trīs komandas - Ciante, Forus un Miks, kuras pamatturnīru noslēdza ar divām uzvarām un trīs zaudējumiem. Pateicoties labākiem PAM rādītājiem kā trešā no grupas kvalificējās Ciante, bet Forus un Miks aizvadīja pārspēli, kurā ar 9:5 pārāki bija Forus.

B grupā trīs komandas - Kosmoss, VR MIX un Sirius - izcīnīja pa trijām uzvarām četrās spēlēs. Ranžējot pēc PAM rādītājiem pa grupas uzvarētājiem kļuva Kosmoss, otrie - VR MIX, bet trešā vieta - Sirius. Kā ceturtie ar vienu uzvaru kvalificējās 4BK MIX.

Tā kā finālturnīrā tiek ņemti līdzi tikai savstarpējo spēļu rezultāti, tad pašlaik trīs spēlēs trīs uzvaras ir SK OB MIX, pa divām uzvarām ir Kosmoss, Trakās dienas, VR MIX un Siriuss. Viena uzvara ir Forus, bet bez uzvarām finālturnīru uzsāks Ciante un 4BK MIX.

Finālturnīrs tiks aizvadīts 21. un 22. maijā Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h.

Kopvērtējums finālturnīrā:
1. SK OB MIX 3-0
2. Kosmoss 2-1
3. Trakās dienas 2-1
4. VR MIX 2-1
5. SIRIUS 2-1
6. Forus 1-2
7. Ciante 0-3
8. 4BK MIX 0-3

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji