Ondulat kauss 2007 ceļo uz Igauniju
Igaunijas komanda Puhastusimport jau ar pirmajām spēlēm, rādot labu spēli, apliecināja, ka būs vieni no turnīra favorītiem. Apakšgrupas spēlēs tika pārspētas šī gada Latvijas čempionāta abas labākās vienības – Rīgas roņi un Junkers, kā arī Somijas komanda Team Kauste. Izkļuvusi no apakšgrupas, Igaunijas komanda pārspēja arī Latvijas ceturto spēcīgāko vienību Hanza Nekustamie Īpašumi.

Igauņu tempam sekot spēja tikai Latvijas trešā stiprākā komanda FORCE, kas līdz izšķirīgajai spēlei arī bija izcīnījušas četras uzvaras. Līdz ar to abas komandas tikās savā starpā, lai noskaidrotu šā brīža spēcīgāko vienību.

Spēle ritēja ar mainīgām sekmēm, vadībā izvirzoties gan vienai, gan otrai vienībai, tomēr beigās tika slēgts mierizlīgums – 7:7. Ņemot vērā papildrādītājus, Igaunijas komanda Puhastusimport (Martin Lill, Kristine Lill, Ingar Maesalu un Jan Anderson) ierindojās pirmajā vietā, kļūstot par pirmo komandu, kurai Ondulat kausu izdevies izcīnīt otro reizi. Iepriekš viņiem tas izdevās 2005. gadā.

Otrajā vietā ierindojās Latvijas FORCE (Gints Caune, Valdis Ancāns, Normunds Kalniņš, Silards Stakāns), bet trešie – Rīgas roņi (Ritvars Gulbis, Ainārs Gulbis, Normunds Šaršūns un Aivars Avotiņš.

Nedēļas nogalē rīkotais starptautiskais kērlinga turnīrs Ondulat kauss tika aizvadīts jau sesto reizi, un šogad tajā piedalījās 30 komandas no 14 valstīm.

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji