Desmitās jubilejas Ventspils kausu kērlingā izcīna ventspilnieces– komanda Pērles
Četrpadsmit komandu konkurencē 2011. gada Ventspils kausu izcīnīja Ventspils kērlinga kluba komanda Pērles, turnīra garumā nezaudējot nevienu no piecām spēlēm. Komandā Pērles startēja Gunta Millere (skips), Rita Ozoliņa, Agita Puriņa, Aija Rudzīte un Indra Veckāgane. Ventspils kērlinga klubs ir patiesi lepns par savas komandas panākumu, jo turnīra Ventspils kauss 10 pastāvēšanas gadu laikā šī ir tikai otrā reize, kad kauss paliek Ventspilī.

2.vietu turnīrā, zaudējot tikai komandai Pērles, izcīnīja Šveices kērlinga kluba UZWIL un Ventspils kērlinga kluba apvienotā komanda, kurā startēja skips Roman Ruch, Romano Ruch un ventspilniece Dace Ābelīte. Trešo vietu turnīrā izcīnīja Ventspils kērlinga kluba komanda Arbo (skips Aivis Bērziņš, Mārtiņš Libkovskis, Lauris Bērziņš un Kārlis Libkovskis). Tālākajās vietās turnīra uzvarētāji atstāja viesu komandas - 4.vietā - T-Rink (skips Tadas Vyskupaitis) no Lietuvas, 5.vietā - Koenig C.C. (Andrey Azarkevich) no Kaļiņingradas, bet 6.vietu izcīnīja Jelgavas kērlinga kluba komanda Vectēvi (skips Pēteris Šveisbergs).

Ventspils kausa izcīņas turnīru jau desmito gadu organizēja Ventspils kērlinga klubs sadarbībā ar Olimpisko centru Ventspils. Sacensības notika ar Ventspils pilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu. Turnīra norisi atbalstīja veikalu tīkls Mājai un Dārzam un SIA Venden.

Ventspils kērlinga klubs pateicas par sadarbību Ventspils pilsētas domes Sporta pārvaldei, Olimpiskajam centram Ventspils, kā arī Latvijas kērlinga asociācijai par iespēja izmantot specializēto ledus sagatavošanas tehniku, Ventspils Ledus halles, Piedzīvojumu parka un Ūdens piedzīvojumu parka darbiniekiem.

Turnīra spēļu rezultāti un detalizēta kopvērtējuma tabula skatāma kluba mājaslapā www.ventcurling.lv.

Ventspils kērlinga klubs

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji