Dārgie Ondulat Cup 07 dalībnieki!
Neskatoties uz to, ka Jūs zināt savas pirmās spēles laiku un jums būs pieejama turnīra norises programmiņa, gribu vērst uzmanību uz dažiem pasākumiem turnīra gaitā:
 • Turnīra sākumā Jūs saņemsiet Jautājumu anketu par kērlingu "Konkursiņš dalībniekiem" uz kuru atbildes būs jāiesniedz Evitai līdz 27.jūlija plkst.21. Konkursa uzvarētājs netiks aizmirsts!
 • 27.jūlijā plkst.21 sāksies "Aldara ekspresturnīrs šautriņu mešanā". Piedalās visi Ondulat Cup dalībnieki. Ekspresturnīrs norisināsies "Sporta kompleksa Zemgale" lapenē. Turnīra dalībnieki tiks cienāti ar Aldara alu.
 • 27.jūlijā plkst.21 turpat paralēli norisināsies šašliku cepšanas sacensība par titulu "Labākā kērlinga komanda šašliku cepšanā 2007. Dalību sāncensībā ir apstiprinājušas tādas nopelniem bagātas komandas kā "Junkers", "Rīgas Roņi", "FORCE", "Ondulat B", "Hanza Nekustamie īpašumi", "G.L.A.", "Sudrabakmens". Šīs sāncensības „degustācijā” un vērtēšanā tiks iesaistīti visi kērlingisti.
 • 28.jūlijā plkst.21.30 sāksies tradicionālā ballīte "Kērlingistu vakars". Nekavējiet!
 • 29.jūlija plkst.15 – turnīra noslēguma ceremonija ar ceļojošā "Ondulat Cup" pasniegšanu.

  Ņemot vērā visu augstākminēto, savlaicīgi apdomājat par nakšņošanu. Par iespēju izmantot viesnīcas "Jelgava" pakalpojumus jums var palīdzēt Kārlis, karlis.smilga@inbox.lv.

  Ja kādai komandai spilgtā vasaras saule ir "iecirtusi robu" komandas sastāvā, tad zināt, ka ir Maija Prozoroviča, kas labprāt spēlētu kopā ar jums.

  Tiekamies uz ledus !!!
 • Ģenerālsponsori

  Atbalstītāji