Čempionāta vadībā Rīgas roņi un Vivat
Nedēļas nogalē tika aizvadītas 16 Latvijas čempionāta spēles – 8 vīriešu un 8 sieviešu konkurencē.

Vīriešu konkurencē joprojām bez zaudējumiem cīnās [t]Rīgas roņi[/t]. Svētdien pirmā apļa pēdējā spēlē pret pagājušā gada finālistiem [t]Ondulat B[/t] cīņa gan izvērtās ļoti sīva. Spēles sākumā izvirzījušies vadībā (2:0 pēc trešā enda un 3:1 pēc piektā enda), roņi tomēr nespēja nosargāt pārsvaru. Sestajā endā izcīnījuši vienu punktu un septītajā „nozaguši” vēl vienu, [t]Ondulat B[/t] panāca jau 3:3. Arī astotajā endā Latvijas čempioniem netika dota iespēja izcīnīt kaut punktu, un viss izšķīrās ekstra endā, kur tikai ar pēdējo metienu [t]Rīgas roņi[/t] izcīnīja uzvaru 4:3.

Kopvērtējumā roņi ar uzvarām visās septiņās spēlēs ir pārliecinoši līderi. Otro un trešo vietu ieņem attiecīgi [t]Hanza nekustamie īpašumi[/t] un [t]Ondulat B[/t], kas sešās spēlēs tikušas pie četrām uzvarām.

Sieviešu konkurencē pēc pārliecinošās uzvaras 8:3 sestdien pret [t]Nicoll[/t] par vienīgajām līderēm kļuvušas [t]Vivat[/t] spēlētājas. Svētdien, izcīnot vēl divas uzvaras, ar sešām uzvarām sešās spēlēs viņas atrodas čempionāta vadībā.

Otrajā vietā izvirzījušās [t]Ledenes[/t], kas svētdien ar 7:3 pārspēja līdzšinējās čempiones [t]Nicoll[/t], nobīdot tās uz trešo vietu kopvērtējumā.

Nākamās pamatturnīra spēles tiks aizvadītas 12. un 13. februārī. Visas spēles tiek aizvadītas Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h. Ieeja bez maksas.

KOPVĒRTĒJUMS
vīrieši:
1. Rīgas roņi 7-0
2. Ondulat B 4-2
3. Hanza nekustamie īpašumi 4-2
4. Force 3-4
4. Junkers 3-3
6. Vectēvi 2-5
7. Storm 0-7

sievietes:
1. Vivat 6-0
2. Ledenes 4-1
3. Milk 3-3
3. Nicoll 3-2
5. Zebiekstes 1-5
6. Respect 0-6

Ģenerālsponsori

Atbalstītāji