Otrajā EMCC 2013 spēļu dienā Latvijai divas uzvaras

Pēc grūtā čempionāta sākuma Latvijas jaukto komandu kērlinga izlase otrajā spēļu dienā izcīnija divas uzvaras. Pirmajā dienas spēlē mūsu sportisti tikās ar Polijas sportistiem. Par spēles gaitu komentē komandas treneris Eiropas čempionātā John Summers

„Otrajā grupas spēlē Latvija tikās ar Poliju un komanda no Rīgas izcīnīja pēdējā akmens tiesības pirmajā endā. Kā par noželu pirmajā endā tika izniekotas vairākas labas iespējas un divi no pēdējiem četriem akmeņiem nesasniedza savu mērķi tāpēc komandas skips Arnis bija spiests spēlēt uz nulles rezultātu lai saglabātu pēdējā akmens tiesību priekšrocību.

Spēle turpinājās ļoti saspringtā gaisotnē, bet Latvija vairāk vai mazāk spēja noturēt pārsvaru, komandas viena otrai neļaujot „paņemt” vairāk kā vienu punktu. Spēles likteni izšķīra pēdējas akmens ar kuru Arnis izpildīja lielisku „hit and stick” izsitienu apkārt pus-sargam ļaujot Latvijai svinēt uzvaru 3 – 2.

Trešā apakšgrupas spēle pl. 18:30 pret Baltkrieviju.”

Oriģinālais komentārs angļu valodā: „The 2nd group match for Latvija involved Poland as opponents. The team from Riga had the hammer at the 1st end. Unfortunately a promising multiple opportunity was missed as 2 back end stones came up short with skip Arnis then having to settle for blanking the end to keep the hammer.

The match continued closely fought with Latvija more or less holding the balance of power, either team forcing the other to take a 1 twice. The match was settled with final stone in the last end when Arnis delivered a superb finesse hit and stick take out around a semi guard allowing Latvija to celebrate a 3 - 2 victory.

Match 3 is later today v Belarus (16.30 local time).”

Otrajā dienas spēlē Latvijas izlase stājās pretī Baltkrievijas komandai un šajā mačā tika izcīnīta jau pārliecinošāka uzvara ar 7 – 4. Uzvara tika panākta paeicoties četriem gūtiem punktiem otrajā endā un diviem punktiem ceturtajā endā, kas spēles pārtraukumā rezutlātu padarīja 7 – 1. Otrajā spēles pusē Baltkrievija cīnījās par iespēju pavērst spēli savā labā, bet nākamajos trīs endos spēja gūt tikai pa vienam punktam un spēle tika beigta septītajā endā, kad rezultāts bija 7 – 4.

3

Latvijas izlases sastāvs dalībai 2013. gada Eiropas jaukto komandu kērlinga čempionātā – Arnis Veidemanis – skips, Iluta Linde, Rihards Jeske, Sabīne Jeske.

Vēlēsim veiksmi Latvijas jaukto komandu izlasei tālākajās 2013. gada Eiropas čempionāta spēlēs un sekosim līdzi spēļu rezultātiem oficiālajā čempionāta mājas lapā www.emcc2013.curlingevents.com

Latvijas Kērlinga asociācijas ģenerālsekretārs
Roberts Birznieks

Malači! Tā turpināt!
2013-09-17 21:20:46
Drusku pietrūka pret CZE - nekas nav zaudēts! Ievelkat elpu un nospēlējat labu spēli pret FRA!!! Aiziet!!!