Celiņš Komanda Komanda Rezultāts
Celiņš Komanda Komanda Rezultāts
2017-01-22
12:00
1 Klubs "A41" / Gulbis Rudzīšu Kērlinga Klubs / Rudzītis 5-8
2 Junkers Bosch / Smilga Kērlinga klubs "Rīga" / Trukšāns 5-6
16:00
1 Talsu kērlinga klubs / Vaivods Jelgavas kērlinga klubs / Rēdlihs 4-5
2 Sporta Klubs OB / Regža Talsu kērlinga klubs / Bremanis 5-8
20:00
2 Klubs "A41" / Gulbis Junkers Bosch / Smilga 6-10
1 Rudzīšu Kērlinga Klubs / Rudzītis Kērlinga klubs "Rīga" / Trukšāns 5-9
2017-01-23
10:00
1 Jelgavas kērlinga klubs / Rēdlihs Sporta Klubs OB / Regža 9-4
2 Talsu kērlinga klubs / Vaivods Talsu kērlinga klubs / Bremanis 4-8
14:00
1 Kērlinga klubs "Rīga" / Trukšāns Klubs "A41" / Gulbis 8-7
2 Junkers Bosch / Smilga Rudzīšu Kērlinga Klubs / Rudzītis 8-2
20:00
2 Talsu kērlinga klubs / Bremanis Jelgavas kērlinga klubs / Rēdlihs 7-3
1 Sporta Klubs OB / Regža Talsu kērlinga klubs / Vaivods 7-5
2017-01-24
12:00
2 Talsu kērlinga klubs / Vaivods Kērlinga klubs "Rīga" / Trukšāns 2-9
16:00
1 Jelgavas kērlinga klubs / Rēdlihs Junkers Bosch / Smilga 4-6
20:00
2 Talsu kērlinga klubs / Bremanis Rudzīšu Kērlinga Klubs / Rudzītis 9-1
1 Sporta Klubs OB / Regža Klubs "A41" / Gulbis 4-8
2017-01-25
08:00
1 Junkers Bosch / Smilga Talsu kērlinga klubs / Vaivods 12-3
12:00
2 Kērlinga klubs "Rīga" / Trukšāns Jelgavas kērlinga klubs / Rēdlihs 8-1
16:00
1 Klubs "A41" / Gulbis Talsu kērlinga klubs / Bremanis 8-3
20:00
2 Rudzīšu Kērlinga Klubs / Rudzītis Sporta Klubs OB / Regža 7-5
2017-01-26
08:00
2 Jelgavas kērlinga klubs / Rēdlihs Klubs "A41" / Gulbis 8-9
12:00
1 Talsu kērlinga klubs / Vaivods Rudzīšu Kērlinga Klubs / Rudzītis 5-7
16:00
2 Sporta Klubs OB / Regža Junkers Bosch / Smilga 2-13
20:00
1 Talsu kērlinga klubs / Bremanis Kērlinga klubs "Rīga" / Trukšāns 4-5
2017-01-27
08:00
2 Klubs "A41" / Gulbis Talsu kērlinga klubs / Vaivods 13-1
12:00
1 Rudzīšu Kērlinga Klubs / Rudzītis Jelgavas kērlinga klubs / Rēdlihs 6-3
16:00
2 Kērlinga klubs "Rīga" / Trukšāns Sporta Klubs OB / Regža 5-9
20:00
1 Junkers Bosch / Smilga Talsu kērlinga klubs / Bremanis 11-4
2017-01-28
08:00
1 Rudzīšu Kērlinga Klubs / Rudzītis Klubs "A41" / Gulbis 1-7 PO
12:00
1 Jelgavas kērlinga klubs / Rēdlihs Sporta Klubs OB / Regža 9-4 PO
20:00
1 Kērlinga klubs "Rīga" / Trukšāns Klubs "A41" / Gulbis 8-5 PO
2 Junkers Bosch / Smilga Talsu kērlinga klubs / Bremanis 11-10 PO
2017-01-29
14:00
1 Kērlinga klubs "Rīga" / Trukšāns Junkers Bosch / Smilga 5-9 PO
2 Klubs "A41" / Gulbis Talsu kērlinga klubs / Bremanis 10-2 PO