Celiņš Komanda Komanda Rezultāts
Celiņš Komanda Komanda Rezultāts
2016-11-03
09:00
1 Jelgavas Kērlinga klubs / D.Zīle J.Rēdlihs Sporta klubs "OB" / D.Regža A.Regža 3-6
2 Sporta klubs "OB" / E.Regža R.Freidensons Talsu kērlinga klubs / K.Bulačņikova A.Bremanis se 11-1
11:30
1 Rudzīšu kērlinga klubs / J.Rudzīte J.Rudzītis Talsu kērlinga klubs / S.Blumberga A.Bremanis jun. 2-10
2 Rudzīšu Kērlinga Klubs / S.Jeske R.Jeske Jelgavas kērlinga klubs / I.Rudzīte A.Zentelis 5-3
14:00
2 Latvijas kērlinga klubs / I.Linde A.Veidemanis Talsu kērlinga klubs / M.Bremane J.Bremanis 6-5
1 Sporta klubs "OB" / D.Regža A.Regža Talsu kērlinga klubs / K.Bulačņikova A.Bremanis se 14-3
16:30
1 Jelgavas kērlinga klubs / I.Rudzīte A.Zentelis Sporta klubs "OB" / E.Regža R.Freidensons 4-7
2 Jelgavas Kērlinga klubs / D.Zīle J.Rēdlihs Rudzīšu Kērlinga Klubs / S.Jeske R.Jeske 1-10
19:00
1 Rudzīšu kērlinga klubs / E.Dompalma-Linuža E.Linuž Latvijas kērlinga klubs / I.Linde A.Veidemanis 4-12
2 Talsu kērlinga klubs / M.Bremane J.Bremanis Rudzīšu kērlinga klubs / J.Rudzīte J.Rudzītis 8-2
2016-11-04
09:00
1 Talsu kērlinga klubs / K.Bulačņikova A.Bremanis se Rudzīšu Kērlinga Klubs / S.Jeske R.Jeske 0-2
2 Sporta klubs "OB" / E.Regža R.Freidensons Sporta klubs "OB" / D.Regža A.Regža 5-6
11:30
1 Jelgavas Kērlinga klubs / D.Zīle J.Rēdlihs Jelgavas kērlinga klubs / I.Rudzīte A.Zentelis 2-15
2 Talsu kērlinga klubs / S.Blumberga A.Bremanis jun. Latvijas kērlinga klubs / I.Linde A.Veidemanis 2-7
14:00
1 Talsu kērlinga klubs / M.Bremane J.Bremanis Rudzīšu kērlinga klubs / E.Dompalma-Linuža E.Linuž 7-5
2 Rudzīšu Kērlinga Klubs / S.Jeske R.Jeske Sporta klubs "OB" / E.Regža R.Freidensons 2-7
16:30
1 Jelgavas kērlinga klubs / I.Rudzīte A.Zentelis Sporta klubs "OB" / D.Regža A.Regža 10-5
2 Talsu kērlinga klubs / K.Bulačņikova A.Bremanis se Jelgavas Kērlinga klubs / D.Zīle J.Rēdlihs 0-9
19:00
2 Rudzīšu kērlinga klubs / E.Dompalma-Linuža E.Linuž Talsu kērlinga klubs / S.Blumberga A.Bremanis jun. 4-12
1 Latvijas kērlinga klubs / I.Linde A.Veidemanis Rudzīšu kērlinga klubs / J.Rudzīte J.Rudzītis 4-7
2016-11-05
08:00
1 Sporta klubs "OB" / E.Regža R.Freidensons Jelgavas Kērlinga klubs / D.Zīle J.Rēdlihs 10-6
2 Sporta klubs "OB" / D.Regža A.Regža Rudzīšu Kērlinga Klubs / S.Jeske R.Jeske 6-7
10:30
2 Rudzīšu kērlinga klubs / J.Rudzīte J.Rudzītis Rudzīšu kērlinga klubs / E.Dompalma-Linuža E.Linuž 8-7
1 Talsu kērlinga klubs / S.Blumberga A.Bremanis jun. Talsu kērlinga klubs / M.Bremane J.Bremanis 8-4
13:00
2 Jelgavas kērlinga klubs / I.Rudzīte A.Zentelis Talsu kērlinga klubs / K.Bulačņikova A.Bremanis se 10-2
16:30
1 Talsu kērlinga klubs / M.Bremane J.Bremanis Rudzīšu kērlinga klubs / J.Rudzīte J.Rudzītis 5-9 PO
2 Jelgavas kērlinga klubs / I.Rudzīte A.Zentelis Sporta klubs "OB" / D.Regža A.Regža 6-2 PO
20:00
2 Rudzīšu Kērlinga Klubs / S.Jeske R.Jeske Rudzīšu kērlinga klubs / J.Rudzīte J.Rudzītis 5-7 PO
1 Jelgavas kērlinga klubs / I.Rudzīte A.Zentelis Talsu kērlinga klubs / S.Blumberga A.Bremanis jun. 4-8 PO
2016-11-06
10:00
1 Latvijas kērlinga klubs / I.Linde A.Veidemanis Rudzīšu kērlinga klubs / J.Rudzīte J.Rudzītis 7-6 PO
2 Sporta klubs "OB" / E.Regža R.Freidensons Talsu kērlinga klubs / S.Blumberga A.Bremanis jun. 2-7 PO
13:30
1 Rudzīšu kērlinga klubs / J.Rudzīte J.Rudzītis Sporta klubs "OB" / E.Regža R.Freidensons 7-5 PO
1 Rudzīšu kērlinga klubs / J.Rudzīte J.Rudzītis Sporta klubs "OB" / E.Regža R.Freidensons 7-5 PO